درباره ما

توضیح مختصری در مورد خودمون

ما در تیم طراحی و تبلیغات اتوپیا با ارائه خدمات بازاریابی آنلاین و با استفاده از تکنیک های مفید و تاثیرگذار معرفی محصولات و خدمات و افزایش فروش در شبکه های دیجیتال، همراه مورد اطمینان شما خواهیم بود.

خدمات قدرتمند اتوپیا مارکتینگ عبارتند از: طراحی وب سایت ، مدیریت و بازاریابی شبکه های اجتماعی ، طراحی اپلیکیشن موبایل ، بازاریابی ایمیل یا ایمیل مارکتینگ ، بازاریابی پیامکی ، مدیریت و بازاریابی محتوا ، بهینه سازی سایت یا سئو، تبلیغات آنلاین و…

 1. thumb
  Jan, 2020
  سئو و بهینه سازی

  سئو را می‌توان مجموعه‌ای از روش‌ها برای تغيير استراتژی و تاکتیک سايت ها دانست. اين پروسه به بيان مهم ترين عوامل مرتبط صفحه و افزايش اهميت آن در صفحه نتايج جستجو می‌پردازد.

 2. thumb
  Feb, 2020
  شبکه های اجتماعی

  در بسته مدیریت شبکه‌های اجتماعی، ما با استفاده از برنامه‌ریزی، ترفندهای کاربردی و نرم‌افزارهای تحلیلی، برای خدمات شما در شبکه‌های اجتماعی شرایط فوق العاده ای را فراهم خواهیم کرد

 3. thumb
  Mar, 2020
  طراحی گرافیک

  طراحی گرافیک امروزه اهمیت بیشتری از قبل دارد. با رشد اینترنت و فضای مجازی دیگر حضور آنلاین نه یک امکان بلکه یک ضرورت است.

 4. thumb
  Apr, 2020
  تولید محتوا

  امروزه سئو بیش‌تر بر پایه محتوا بنا شده‌است. به همین دلیل هر سایتی برای بهبود عملکرد و افزایش رتبه‌اش در موتورهای جست‌وجو به تولید محتوا نیاز دارد.

 5. thumb
  May, 2020
  طراحی سایت

  برخی از طراحان وب ترجیح می دهند خودشان کدهای CSS و HTML را برای طراحی وب کدنویسی کنند و برخی ترجیح میدهند از نرم افزارها استفاده کنند.

 6. thumb
  Jun, 2020
  ایمیل مارکتینگ

  در دنیای افراد حرفه‌ای که در فضای آنلاین فعالیت می‌کنند و به دیجیتال مارکتینگ می‌پردازند، ایمیل مارکتینگ یکی از مهمترین ابزارهای بازاریابی آنلاین می‌باشد.

برترین کارکنان شرکت

ما هر ماه تعدادی از افراد شرکت رو که نحوه کارشون باعث رضایت شما و در نهایت خرسندی ما باشه معرفی می کنیم
حسین
حسین

شبکه های اجتماعی

ملینا
ملینا

تولید محتوا

حامد
حامد

سئو و بهینه سازی

علی
علی

طراح گرافیک

پشتیبانی حرفه ای
پشتیبانی حرفه ای
تیم متخصص
تیم متخصص
سریع و مطمئن
سریع و مطمئن