اتوپیا مارکتینگ
اتوپیا مارکتینگ

طراحی گرافیک امروزه اهمیت بیشتری از قبل دارد. با رشد اینترنت و فضای مجازی دیگر حضور آنلاین نه یک امکان بلکه یک ضرورت است.
واژه طراحی گرافیک برای بسیاری از افراد یک رشته یا شغل جذاب پر از خلاقیت و رنگ را تداعی می کند. البته این تعریف و تداعی چیزی دور از انتظار و واقعیت این رشته نیست. اما اگر بخواهیم به طور دقیق تر نگاه کنیم می توانیم بگوییم که، طراحی گرافیک هنر ایجاد محتوای تصویری برای ایجاد ارتباط با مخاطب است.

برخی از شاخه های طراحی گرافیک

هویت بصری

یکی از شاخه‌های طراحی گرافیک می‌باشد که در موضوع برند سازی و برندینگ، توجه به مسائل هویت بصری و نیاز به یک فرد متخصص در این زمینه گرافیکی بسیار است.

رابط کاربری

رابط کاربری یا UI یک علم تقریبا نو ظهوری در ایران است. رشته رابط کاربری همیشه در کنار رشته تجربه کاربری یا UX قرار می‌گیرد، در حالی که این دو مبحث کاملا جدا هستند.

موشن گرافیک

وکتورهای تصاویر انیمیشنی بر اساس سناریوی خاص، متحرک سازی می‌شوند و سپس صداگذاری توسط گوینده روی موشن گرافیک انجام می‌شود تا مفاهیم به صورت کامل منتقل شود.

تولید محتوای تصویری

تولید محتوای تصویری به صورت بنرهای ثابت و بنرهای متحرک موشن گرافیک در فضای مجازی به لحاظ قدرت انتقال مفاهیم بسیار مورد توجه هستند. استفاده از بنر تبلیغاتی در اینترنت از سال 1387 شروع شده و همچنان رو به توسعه است. از دید بازاریابی نیز تولید محتوای تصویری تاثیر بیشتری نسبت به تولید محتوای متنی دارد.

با ما در تماس باشید

نیاز به مشاوره دارید؟ با ما در ارتباط باشید تا همکاران ما پاسخگوی سوالات شما باشند
ما در تیم طراحی و تبلیغات اتوپیا آماده شنیدن پرسش‌ها و پیام‌های شما هستیم.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *