سئو

سئو چیست و ما چگونه سایت شما را سئو می‌کنیم

img
سئو (Seo) مخفف عبارت Search Engine Optimization می‌باشد که معادل آن در فارسی بهینه سازی موتور جستجو می‌شود.
سئو را می‌توان مجموعه‌ای از روش‌ها برای تغيير استراتژی و تاکتیک سايت ها دانست. اين پروسه به بيان مهم ترين عوامل مرتبط صفحه و افزايش اهميت آن در صفحه نتايج جستجو می‌پردازد.
سئو فرآيند ساده‌ای نيست که به راحتی انجام شود؛ زيرا نيازمند دانش زياد، علم پيش زمينه‌ای در این حوزه و صبر بسیار است.
موتور‌های جستجو با تغيير مدام الگوريتم‌های رتبه‌بندی خود غير قابل پيش‌بينی هستند؛ بنابراين وظيفه متخصصین سئو به روز نگه داشتن اطلاعات خود در اين زمينه و پیاده سازی آن‌ها می‌باشد.
img

در نتایج گوگل اول باشید

رسیدن به صفحه اول گوگل آرزوی هر کسی هست که سایت داره. به همین دلیله که کسایی که سایت دارن و کسب و کاری باهاش دارن، سعی می‌کنن بهترین متخصص های سئو رو برای رسیدن به این هدف استخدام کنن. ولی همونطور که می‌دونید، توی هر صفحه نتایج گوگل فقط 10 لینک نمایش داده میشه و برای اینکه تو صفحه اول گوگل قرار بگیرید، باید کاملا اصولی مراحل سئو را قدم به قدم انجام بدین، مخصوصا اینکه اگه کلمه کلیدی‌ای که انتخاب می‌کنین، جزو کلمات پر بازدید و تک کلمه ای باشه.

مهارت های مورد نیاز

برای قرار گرفتن لینک سایت شما در صفحه اول گوگل باید سایت شما با اصول موتورهای جستجو بهینه شود. گوگل در چند سال اخیر الگوریتم های متعددی را معرفی کرده است که مطابق بودن با هر الگوریتم به شما کمک می‌کند رتبه سایت خود را افزایش داده و بعد از مدتی در صفحه اول گوگل قرار بگیرید. البته باز هم تاکید می کنیم که این مساله به نوع انتخاب کلمه کلیدی شما بستگی دارد.

سئو محتوایی 90 %
سئو مکانی 85 %
سئو موبایل 100 %
مدیریت لینک ها 80 %

رضایتمندی ها

توی مدتی که با تیم اتوپیا همکاری داشتیم ازشون راضی بودیم خداروشکر
ماندانا فرخی
آژانس هواپیمایی
از تلاشی که تیم اتوپیا برای ما و سایتمون کشید واقعا همیشه ممنونشون بودم
حسن محمدی
سایت خبری
از زمانی که با تیم اتوپیا آشنا شدیم فروشمون چندین برابر شده...
مریم عسکری
گردشگری

سوالات متداول

ابزارهایی که به ما کمک می کنند

عواملی که به واسطه آن‌ها می‌توانیم رتبه سایت شما را بالا ببریم
کلید واژه ها
کلید واژه ها
کلید واژه ها موضوعات و عناوینی هستند که محتوای سایت را تعریف می‌کنند. از دیدگاه سئو کلیدواژه ها کلماتی هستند که کاربر جست‌و‌جو کننده را وارد موتورهای جست‌و‌جو می‌کند
تیم متخصص
تیم متخصص
تیم متخصص ما که تشکیل شده از کارشناس‌های دیجیتال مارکتینگ، کارشناس‌های سئو، کارشناس‌های فروش و... همواره در پی موفقیت شما فکر و برنامه‌ریزی می‌کنند

سوالات خود را بپرسید

ما 24 ساعت روز و 7 روز هفته را آماده پاسخگویی به شما هستیم
ارسال پیام موفق بود