خدمات سئو

سئو (Seo) مخفف عبارت Search Engine Optimization می‌باشد که معادل آن در فارسی بهینه سازی موتور جستجو می‌شود. خدمات سئو را می‌توان مجموعه‌ای از روش‌ها برای تغيير استراتژی و تاکتیک سايت ها دانست. اين پروسه به بيان مهم ترين عوامل مرتبط صفحه و افزايش اهميت آن در صفحه نتايج جستجو می‌پردازد.

خدمات سئو فرآيند ساده‌ای نيست که به راحتی انجام شود؛ زيرا نيازمند دانش زياد، علم پيش زمينه‌ای در این حوزه و صبر بسیار است. موتور‌های جستجو با تغيير مدام الگوريتم‌های رتبه‌بندی خود غير قابل پيش‌بينی هستند؛ بنابراين وظيفه متخصصین سئو به روز نگه داشتن اطلاعات خود در اين زمينه و پیاده سازی آن‌ها می‌باشد.

در نتایج گوگل اول باشید

رسیدن به صفحه اول گوگل آرزوی هر کسی هست که سایت داره. به همین دلیله که کسایی که سایت دارن و کسب و کاری باهاش دارن، سعی می‌کنن بهترین متخصص های سئو رو برای رسیدن به این هدف استخدام کنن. ولی همونطور که می‌دونید، توی هر صفحه نتایج گوگل فقط 10 لینک نمایش داده میشه و برای اینکه تو صفحه اول گوگل قرار بگیرید، باید کاملا اصولی مراحل سئو را قدم به قدم انجام بدین، مخصوصا اینکه اگه کلمه کلیدی‌ای که انتخاب می‌کنین، جزو کلمات پر بازدید و تک کلمه ای باشه.

مهارت های مورد نیاز خدمات سئو

_

برای قرار گرفتن لینک سایت شما در صفحه اول گوگل باید سایت شما با اصول موتورهای جستجو بهینه شود. گوگل در چند سال اخیر الگوریتم های متعددی را معرفی کرده است که مطابق بودن با هر الگوریتم به شما کمک می‌کند رتبه سایت خود را افزایش داده و بعد از مدتی در صفحه اول گوگل قرار بگیرید. البته باز هم تاکید می کنیم که این مساله به نوع انتخاب کلمه کلیدی شما بستگی دارد.

سئو محتوا 90%
سئو محلی 80%
سئو موبایلی 95%
لینک سازی 85%
هدف شما از سئو چیست؟

قطعا شما برای بهتر و بیشتر دیده شدن نیاز به بهبود رتبه سایت خود در گوگل دارید؛ پس زمان را هدر ندهید!

نحوه فعالیت خدمات سئو تیم اتوپیا به چه صورت است؟

تیم طراحی و تبلیغات اتوپیا تشکیل شده از متخصصین در حوزه‌های مختلف اعم از: کارشناس‌های دیجیتال مارکتینگ، کارشناس‌های سئو، کارشناس‌های تولید محتوا و… می‌باشد که در کنار هم ابتدا به دنبال موفق شدن شما و سپس در آخر موفق شدن خودمان هستیم.

هزینه انجام پروژه سئو چقدر است؟

هزینه سئو و بهینه سازی سایت به عوامل بسیاری وابسته است. برآورد تعیین قیمت سئو در هر سایت با سایت دیگر متفاوت است و این عدد با توجه به آنالیز چند ساعته که صورت می‌گیرد، محاسبه می‌شود. به بیان دیگر عبارت تعرفه سئو به این شکل که هزینه سئو یک کلمه کلیدی در سایت، عددی از پیش تعیین شده باشد، از نظر اصولی و منطقی اشتباه است و اگر کسی قبل از بررسی سایت شما و بدون هیچ تحقیق و بررسی برای سئو هر سایتی یک عدد مشخص داشته باشد، می بایست در صحت و صداقت گفته های آن شخص شک کرد.

مدت زمان انجام پروژه خدمات سئو چقدر است؟

همانطور که گفتیم سئو به عوامل مختلفی بستگی دارد که بیش از 200 فاکتور می باشد. جدا از آن که انجام دادن آن‌ها زمان‌بر می‌باشد؛ نوع وب سایت، جایگاه سایت‌های رقبا، قدرت صفحات سایت‌های رقبا و… این بازه زمانی را تغییر می‌دهد. پس به طور کلی می‌توان گفت بهینه سازی سایت یک امر تدریجی است که با انجام عملیات‌های مختلف باید صورت بگیرد.

سوالات خود را بپرسید

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *