خدمات تولید محتوا

امروزه سئو بیش‌تر بر پایه محتوا بنا شده‌است. به همین دلیل هر سایتی برای بهبود عملکرد و افزایش رتبه‌اش در موتورهای جست‌وجو به تولید محتوا نیاز دارد. به همین دلیل محتوا نویسان باتجربه بر اساس اصول و استانداردهای سئو تکنیک‌هایی را با توجه به کلمات کلیدی موجود در موتور های جست‌وجو پیاده می‌کنند تا سایت‌ها به 10 رتبه برتر گوگل در هر کلمه کلیدی مد نظر خود برسند.

تولید محتوای ویدیویی

تولید محتوا ویدیو و موشن گرافی در نوع خود بسیار خلاقانه و جذاب است. این حوزه که زیر مجموعه انیمیشن قرار دارد، اغلب محبوب جوانان زیادی شناخته می‌شود و در صورت تولید محتوا عالی می‌تواند به سرچ و سئو سایت شما کمک شایانی کند.

تولید محتوای شبکه های اجتماعی

تولید محتوا در شبکه های اجتماعی فوت و فن‌های به خصوص خودش را دارد. شبکه های اجتماعی نیز مانند دیگر موتورهای جست‌وجو الگوریتم‌‌هایی دارد و هر پیجی که بر اساس این الگوریتم‌ها تولید محتوا کند، به مراتب سرعت بالاتری در جذب مخاطب خواهد‌ داشت.

تولید محتوای صوتی

پادکست، کتاب صوتی، رادیوهای اینترنتی و حتی موسیقی های درون سایت‌ها همگی نوعی از تولید محتوای صوتی هستند. این نوع محتوا برخلاف گذشته بسیار محبوب شده است. البته به شرط اینکه اصول اولیه تولید محتوای صوتی رعایت شده باشد.

تولید محتوای متنی

تولید محتوای متنی به معنی نوشتن در مورد یک موضوع خاص است. اما محتوای متنی‌­که برای کسب و کارها تولید می­‌شود باید با هدف جذب مخاطب باشد و باعث رشد کسب­ و کارتان گردد. مخاطبان متخصص به خواندن محتوای متنی علاقه­‌مندند. این در حالیست که آن­ها هر محتوای متنی‌­ای را قبول ندارند.

853+تولید محتوای متنی
75+تولید محتوای ویدیویی
528+تولید محتوای شبکه های اجتماعی
18+تولید محتوای صوتی

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *