تولید محتوا

img

خدمات تولید محتوا

امروزه سئو بیش‌تر بر پایه محتوا بنا شده‌است. به همین دلیل هر سایتی برای بهبود عملکرد و افزایش رتبه‌اش در موتورهای جست‌وجو به تولید محتوا نیاز دارد. به همین دلیل محتوا نویسان باتجربه بر اساس اصول و استانداردهای سئو تکنیک‌هایی را با توجه به کلمات کلیدی موجود در موتور های جست‌وجو پیاده می‌کنند تا سایت‌ها به 10 رتبه برتر گوگل در هر کلمه کلیدی مد نظر خود برسند.
  • حرف آخر در ارتباط با مخاطب را محتوا می‌زند؛ فعالیت‌های ما در زمینه سئو با هدف رساندن کاربر به محتوایی‌ست که برای او تهیه کرده‌ایم.
  • مهمترین هدف ما از تولید محتوا جلب رضایت کاربر و انتقال صحیح پیام به اوست ولی این اتفاق زمانی رخ می‌دهد که در دید کاربران نیز باشد!
تولید محتوای ویدیویی
تولید محتوای ویدیویی
تولید محتوا ویدیو و موشن گرافی در نوع خود بسیار خلاقانه و جذاب است. این حوزه که زیر مجموعه انیمیشن قرار دارد، اغلب محبوب جوانان زیادی شناخته می‌شود و در صورت تولید محتوا عالی می‌تواند به سرچ و سئو سایت شما کمک شایانی کند.
تولید محتوای صوتی
تولید محتوای صوتی
پادکست، کتاب صوتی، رادیوهای اینترنتی و حتی موسیقی های درون سایت‌ها همگی نوعی از تولید محتوای صوتی هستند. این نوع محتوا برخلاف گذشته بسیار محبوب شده است. البته به شرط اینکه اصول اولیه تولید محتوای صوتی رعایت شده باشد.
تولید محتوای شبکه های اجتماعی
تولید محتوای شبکه های اجتماعی
تولید محتوا در شبکه های اجتماعی فوت و فن‌های به خصوص خودش را دارد. شبکه های اجتماعی نیز مانند دیگر موتورهای جست‌وجو الگوریتم‌‌هایی دارد و هر پیجی که بر اساس این الگوریتم‌ها تولید محتوا کند، به مراتب سرعت بالاتری در جذب مخاطب خواهد‌ داشت.
تولید محتوای متنی
تولید محتوای متنی
تولید محتوای متنی به معنی نوشتن در مورد یک موضوع خاص است. اما محتوای متنی‌­که برای کسب و کارها تولید می­‌شود باید با هدف جذب مخاطب باشد و باعث رشد کسب­ و کارتان گردد. مخاطبان متخصص به خواندن محتوای متنی علاقه­‌مندند. این در حالیست که آن­ها هر محتوای متنی‌­ای را قبول ندارند.
1856
تولید محتوای متنی
243
تولید محتوای ویدیویی
2482
محتوای شبکه‌های اجتماعی
51
تولید محتوای صوتی

نمونه کارهای ما

موارد بیشتر

دیدگاه مشتریان

توی مدتی که با تیم اتوپیا همکاری داشتیم ازشون راضی بودیم خداروشکر
ماندانا فرخی
ماندانا فرخی
آژانس هواپیمایی
از تلاشی که تیم اتوپیا برای ما و سایتمون کشید واقعا همیشه ممنونشون بودم
حسن محمدی
حسن محمدی
سایت خبری
از زمانی که با تیم اتوپیا آشنا شدیم فروشمون چندین برابر شده...
مریم عسکری
مریم عسکری
گردشگری