بهترین سرویس های ایمیل مارکتینگ ایرانی

ایمیل مارکتینگ یکی از به صرفه‌ترین و تاثیرگذارترین روش‌های بازاریابی دیجیتال است. کاربران و مخاطبانی که از طریق ایمیل به وب‌سایت یا سرویس بازگردانده می‌شود تا 65 درصد بیشتر احتمال تکرار خرید دارند. در آغاز شروع کسب و کار اینترنتی تعداد ایمیل‌هایی که فرد برای ایمیل مارکتینگ دارد کم است. ایمیل مارکتینگ به زبان ساده یعنی این که فرد بتواند با ارسال ایمیل مخاطب جدید و مشتری به دست آورد. ایمیل مارکتینگ فقط ارسال انبوه به هزاران مخاطب نیست.

فرد می‌تواند از انواع تکنیک‌ها و روش‌ها استفاده کند که بتواند از آن طریق مخاطب هدف جذب کند. در حالت کلی به استفاده از ابزار ایمیل و ارسال پیام به مخاطبان با هدف جذب بیشتر مشتریان و حفظ کردن رابطه با مشتریان قدیمی، ایمیل مارکتینگ می‌گویند. محتوای پیام فرد می‌تواند شامل تبلیغات، محتوای کاربردی، تخفیف‌ها، پیشنهادهای جذاب و… است.

سرویس‌های بسیاری برای ایمیل مارکتینگ طراحی شده‌اند که هدف آن‌ها بهبود فرآیند ساخت و ارسال ایمیل است. در ادامه بهترین سرویس های ایمیل مارکتینگ ایرانی را معرفی می‌کنیم.

نجوا یکی از سرویس های ایمیل مارکتینگ ایرانی

نجوا یکی از سرویس های ایمیل مارکتینگ ایرانی

مجموعه نجوا یکی از قدیمی‌ترین و محبوب‌ترین سرویس های ایمیل مارکتینگ ایرانی است. شرکت نجوا در سال 1397 با هدف خدمات رسانی به کسب و کار و از بین بردن موانعی که سرویس‌های خارجی برای کاربران ایرانی ایجاد می‌کردند تاسیس شد. این موانع شامل کمبود پشتیبانی مناسب، مشکلات پرداخت ارزی، تحریم آی‌پی‌های ایرانی و… است. سرویس ایمیل مارکتینگ نجوا از سرویس های ایمیل مارکتینگ ایرانی در سال 1399 به این مجموعه اضافه شد و در سطح کشور توانسته است به بزرگ‌ترین سرویس دهنده ایمیل مارکتینگ تبدیل شود.

سرویس نجوا در حال حاضر ارائه دهنده سرویس‌های پوش نوتیفیکیشن و ایمیل مارکتینگ کسب و کارها است و ارتباط مشتریان را با کسب و کارها قوی‌تر می‌کند. سرویس نجوا قابلیت اجرای کمپین‌های ایمیل مارکتینگ، اتومیشن و ارسال ایمیل‌های ترنزکشنال را دارد و می‌تواند به خوبی می‌تواند درخواست‌های کسب و کارها را پاسخ دهد.

امکانات سرویس ایمیل مارکتینگ ایرانی نجوا

سرویس نجوا به‌روزترین تکنولوژی‌های روز دنیا را در اختیار دارد. پنل کاربری ساده و کارآمد این سرویس بسیار کار را برای افراد راحت می‌سازد و افراد می‌توانند به سادگی و بدون نیاز به داشتن دانش خاصی کمپین‌های مختلف ایمیل مارکتینگ را اجرا کنند. قسمتی از امکانات سرویس ایمیل مارکتینگ نجوا عبارت‌اند از:

طراحی و اجرای ایمیل‌ها با ادیتور Drag & Drop

با استفاده از ادیتور drag & drop فرد می‌تواند به راحتی و با اضافه کردن عکس و محتوای مدنظر ایمیل‌های جذاب و حرفه‌ای بسازند. همچنین فرد می‌تواند قالب‌هایی را که می‌سازد را ذخیره کند تا بعدا برای کمپین‌های مشابه آن‌ها را در دسترس داشته باشد.

امکان دسته بندی کاربران

کاربران امروزه کمتر تمایل دارند که مخاطب ایمیل‌های عمومی و انبوه قرار بگیرند. افراد می‌توانند با استفاده صحیح از پنل ایمیل مارکتینگ نجوا کاربران و مخاطبان خود را بر اساس علایق، ویژگی آن‌ها و رفتارهایشان گروه بندی و دسته بندی کنند و ایمیل‌های خود را به صورت هدفمند و اصولی برای کاربران ارسال کنند.

مارکتینگ اتومیشن

افراد می‌توانند بر مبنای رفتار و واکنش‌های کاربران مثل کلیک کردن، بازکردن ایمیل و… مسیرهای تعاملی برای کاربران روشن کرده و تعریف کنند. این مسیرهای تعیین شده و مشخص شده به افراد کمک می‌کند بر مبنای رفتار مخاطب در مراحل گوناگون تعامل وب‌سایت، ایمیل‌های خودکار بفرستند.

ایمیل‌های تراکنش ترنزکشنال

با پنل ایمیل مارکتینگ نجوا فرد می‌تواند ایمیل‌های تراکنشی مثل خرید، تغییر و بازیابی گذرواژه و… را به سرعت و با اطمینان ارسال کند.

فرم عضوگیری

از بهترین کارهایی که می‌توان برای لیست ایمیل انجام داد، قرار دادن یک فرم عضوگیری روی صفحه اصلی سایت است. بازدیدکنندگان سایت ایمیل را ثبت می‌کنند و به لیست ایمیل‌ها افزوده خواهد شد. این فرم موجب می‌شود کسب‌وکارهای دیجیتال مارکتینگ مخاطبین ارگانیک خود را پیدا کنند و بدین ترتیب احتمال تبدیل شدن آن‌ها به مشتری افزایش می‌یابد. رضایت مشتری می‌تواند در کاهش نرخ اسپم و افزایش نرخ باز شدن ایمیل‌های مدیر سایت تاثیرگذار باشد و در ادامه به بهبود اعتبار آی پی مدیر وب‌سایت کمک می‌کند.

بیشتر بخوانید
اشتباهات رایج در ایمیل مارکتینگ | معرفی 19 اشتباه رایج

گزارش گیری دقیق و حرفه‌ای

یکی دیگر از مهم‌ترین مراحل اجرای کمپین‌های ایمیل مارکتینگ آنالیز گزارش‌ها، داده‌ها و تحلیل‌های آن‌ها است که حاصل کمپین‌هایی است که فرد اجرا کرده است.

در پنل نجوا فرد می‌تواند اطلاعات و داده‌های دقیق و مربوط به کمپین‌های خود را ببیند و آمار دقیق خود را دنبال کند. در این سرویس فرد می‌تواند گزارش‌ها را در داشبورد مشاهده کند. در ابتدا فرد باید گزینه report را کلیک کند و گزارش‌های مربوط به نرخ دلیور شدن ایمیل، نرخ پرش، نرخ باز شدن ایمیل، نرخ کلیک روی لینک، نرخ عضویت و لغو عضویت را دریافت کند.

مزایای استفاده از ایمیل مارکتینگ نجوا

قابلیت استفاده از سیستم پوش نوتیفیکیشن و ایمیل مارکتینگ به صورت هم‌زمان، امکان طراحی قالب‌های ویژه و اختصاصی برای ایمیل، امکان استفاده از سیستم یک پارچه، قابلیت شخصی سازی و خصوصی کردن محتوای ارسالی، قابلیت دسته بندی مخاطبان، امکان ارسال یک ایمیل مخصوص برای مخاطبان مشخص و موردنظر از بین دیگر مشترکان، قابلیت انتخاب تاریخ و ساعت مشخص برای ارسال ایمیل، پرداخت ریالی، امکان گزارش گیری دقیق از کمپین‌های اجرا شده و دسترسی به کمپین‌های در حال اجرا.

میل چی؛ یکی از سرویس های ایمیل مارکتینگ ایرانی

میل چی؛ یکی از سرویس های ایمیل مارکتینگ ایرانی

میل چی یکی از اولین سرویس های ایمیل مارکتینگ ایرانی است که از طریق آن بدون هیچ تخصص خاصی می‌توان ایمیل‌های پربار و جذاب برای مخاطبان ایجاد کرد. همچنین این سرویس ایمیل مارکتینگ دارای تمپلت‌های آماده است که بسیار مناسب ارسال به کاربران دسته بندی شده است و دیگر فرد نیازی به طراحی ندارد. باید توجه داشت ایمیل‌های ارسال شده از طریق سرویس میل چی به طور کامل ریسپانسیو است و کاربر می‌تواند در نسخه اندروید هم از آن استفاده کند و دچار مشکل نشود.

باید توجه داشت سرویس ایمیل مارکتینگ میل چی یکی از سرویس های ایمیل مارکتینگ ایرانی تمامی ابزار موردنیاز برای طراحی یک ایمیل هوشمند، تست و برسی دوباره ایمیل و ارسال آن به یک کمپین موفق و… در خود جای داده است. هدف اصلی میل چی این است که قوی ترین و بروز ترین ابزارهای کمکی در اختیار مشتریان قرار دهد. با کمک میل چی فرد می‌تواند از خدمات و امکانات اصلی ایمیل مارکتینگ استفاده کند و قالب‌های آماده و ادیت‌های مخصوص را برای ارسال ایمیل به کار بگیرد. همچنین فرد می‌تواند ایمیل‌های طراحی شده خود را در سایت به صورت پاپ آپ قرار دهد و از طریق آن ایمیل‌های مشتریان خود را جمع‌آوری کند.

ویژگی‌های خوب سرویس ایمیل مارکتینگ میل چی

قابلیت طراحی لندینگ پیج، قابلیت داشتن پلن زبان فارسی، ارائه گزارش از عملکرد ایمیل‌ها، عدم داشتن محدودیت برای ارسال ایمیل به گروهی از مخاطبان، قابلیت ارائه ماژول عضویت در خبرنامه برای وردپرس، امکان طراحی ایمیل‌های جذاب بدون نیاز به مهارت ویژه در طراحی، پیچیده نبودن سیستم میل چی که کار را برای کاربران مبتدی آسان می‌کند، قابلیت اشتراک آزمایشی رایگان با امکان اضافه کردن هزاران مخاطب، امکان طراحی ایمیل‌ به شکل‌های مختلف با استفاده از ادیتورهای سیستم، ریپورت شدن ایمیل‌ها و امکان ارسال مستقیم هرکدام از ایمیل‌ها به صندوق inbox مخاطبان.

پاکت یکی از سرویس های ایمیل مارکتینگ ایرانی

پاکت یکی از سرویس های ایمیل مارکتینگ ایرانی

سرویس پاکت به‌عنوان یک سرویس بسیار جامع ایمیل از سرویس های ایمیل مارکتینگ ایرانی است که به افراد کمک می‌کند تا به راحتی ایمیل‌های مدنظر خود را با اهداف مشخص برای کاربران ارسال کرده و از طریق آن کسب و کار کنند. سرویس پاکت همواره تلاش می‌کند که سرویس‌های بسیار ویژه و خاصی به همراه خدمات به افراد ارائه می‌دهد که نتیجه بسیار خوبی را به همراه دارد.

بیشتر بخوانید
مزایای ایمیل مارکتینگ در فروش

از مزایای سرویس ایمیل مارکتینگ ایرانی پاکت

ارسال ایمیل‌های مناسبتی برای کاربران، قابلیت تست A/B، طراحی ایمیل بدون داشتن مهارت ویژه با ابزار Drag & Drop، با استفاده از این سرویس فرد می‌تواند ایمیل‌های متفاوتی مثل کمپین، اتوماسیون، Transactional و تست A\B را ارسال کند  و همراه با مخاطبان خود ارتباط داشته باشد. فرد می‌تواند لیست ایمیل‌های خود را تقسیم بندی کند و متناسب با اطلاعات مختص کاربران برای گروه خاصی ایمیل ارسال کند. سرویس پاکت به افراد کمک می‌کند تا از  بخش‌های مهم ایمیل خود از تست A\B استفاده کنند. همچنین فرد می‌تواند ارسال ایمیل را زمان‌بندی کند و ایمیل‌ها را برنامه ریزی شده و به صورت خودکار ارسال کند. سرویس پاکت گزارش دقیقی درباره افرادی که ایمیل‌ها را باز کرده‌اند، کلیک کرده‌اند و… نشان می‌دهد.

3 مورد از محبوب‌ترین ایمیل‌ها در سرویس ایمیل مارکتینگ ایرانی پاکت

ایمیل‌های خبرنامه: بیشتر کسب و کارها از ایمیل‌های خبرنامه به‌عنوان پایه و اساس برنامه ایمیل مارکتینگ استفاده می‌‌کنند. به عبارت دیگر با ارسال خبرنامه برای مخاطبان خود تلاش می‌کنند آن رویداد را در ذهن آن‌ها تازه باقی می‌ماند. در ایمیل‌های خبرنامه می‌توان برای ارسال و اخبار و رویدادهای مهم، به‌روزرسانی، محصولات و اطلاعات مهم استفاده کرد.

ایمیل‌های Transactional: این نوع ایمیل‌ها حاوی هیچ نوع پیام تبلیغاتی نیستند. ایمیل‌های transactional معمولا شخصی سازی شده هستند و اغلب به صورت جداگانه برای مخاطبان ارسال می‌شوند. هدف این نوع از ایمیل‌های خودکار ارائه اطلاعات به مشتری درمورد فرآیند خرید و…توسط او است.

ایمیل‌های تبلیغاتی یا Promotional: این نوع از ایمیل معمولا با هدف تبدیل افراد به مشتری و مشتری به طرفدار ارائه می‌شوند. این دسته از ایمیل‌ها به‌عنوان پیشنهاد و آفرهای ویژه مهم شناخته می‌شوند. ایمیل‌های promotional رایج‌ترین نوع ایمیل بازاریابی است و هدف آن ارائه پیشنهادهای ویژه، تخفیف‌ها، تبلیغات محصولات، خدمات و کمپین‌های آینده است.

میل تاز یکی از سرویس های ایمیل مارکتینگ ایرانی

میل تاز یکی از سرویس های ایمیل مارکتینگ ایرانی

یکی دیگر از سرویس های ایمیل مارکتینگ ایرانی است که تا کنون از بهترین سرویس‌های شناخته شده در سطح کشور بوده است. سرویس میل تاز با ارائه خدمات آسان، کاربردی و بروز بسیار در بین افراد محبوب شده است. امکانات میل تاز عبارت‌اند از:

 ارسال مستقیم به inbox: سرویس میل تاز قوانین بین المللی ضد اسپاسم را رعایت می‌کند به همین ترتیب سرویس ارسال ایمیل انبوه میل تاز بسیار عملکرد خوبی دارد.

گزارش نرخ باز شدن: سرویس ایمیل مارکتینگ ایرانی میل تاز گزارش و آمار بسیار دقیقی از زمان و تاریخ باز شدن ایمیل توسط مخاطبان را ارائه می‌دهد.

گزارش نرخ کلیک: سرویس میل تاز آمار بسیار دقیقی از زمان کلیک و لینک کلیک شده توسط مخاطب را گزارش می‌دهد. همچنین در هر ارسال می‌توان از نرخ کلیک بر روی لینک‌ها به صورت جدا و کلی با خبر شد.

طراحی drag & drop: فرد می‌تواند بدون دانش خاصی از برنامه نویسی، به راحتی طرح‌های خاص و پیچیده را آماده کند.

قیمت مناسب: میل تاز در مقایسه با سرویس‌های مشابه خارجی قیمت بسیار کمتری دارد و برای مصرف داخلی بومی سازی شده است.

فرم ساز: سیستم فرم ساز به افراد کمک می‌کند به آسانی لیست ایمیل مخاطبان خود را جمع‌آوری کنند.

آونگ؛ یکی از سرویس های ایمیل مارکتینگ ایرانی

آونگ؛ یکی از سرویس های ایمیل مارکتینگ ایرانی

یکی دیگر از سرویس های ایمیل مارکتینگ ایرانی است که خدمات بسیار خوبی ارائه می‌کند. آونگ برخلاف میل چی امکانات بیشتری دارد. این سرویس می‌تواند جایگزین بسیار خوبی برای افرادی ‌باشد که از سرویس‌های خارجی مثل میلرلایت استفاده می‌کنند. تعرفه سرویس ایمیل مارکتینگ آونگ بسیار به صرفه‌تر است. سرویس آونگ پنل آن به زبان انگلیسی است و تعرفه‌ها به دلار محاسبه می‌شوند. آونگ همچنین به کسب‌وکارهای جدید و نوپا خدمات رایگان ارائه می‌دهد. از مهم‌ترین امکانات سرویس آونگ شامل:

 • قابلیت اتصال به جوملا، ووکامرس، وردپرس و لاراول
 • امکان دسته بندی مخاطبان و آپلود آن‌ها به شکل گروهی
 • ارائه چند قالب آماده و چند فونت فارسی
 • امکان طراحی با ادیتور drag & drop
 • ارائه گزارش از کمپین‌های برگزار شده عملکرد و کارکرد ایمیل‌ها
 • قابلیت اتصال به هر پروژه تحت وب
بیشتر بخوانید
اشتباهات رایج در ایمیل مارکتینگ | معرفی 19 اشتباه رایج

ایران؛ یکی از سرویس های ایمیل مارکتینگ ایرانی

ایران؛ یکی از سرویس های ایمیل مارکتینگ ایرانی

سرویس ایمیل مارکتینگ ایران یکی از سرویس های ایمیل مارکتینگ ایرانی پنل‌های مختلفی را ارائه می‌دهد و از سرورهای نامحدود و مختلفی استفاده می‌کند. سرویس ایمیل ایران از سرورهای خوبی استفاده می‌کند. بهترین امکانات این سرویس عبارت‌اند از:

 • ارائه پنل‌های بسیار از جمله پنل پایه، پنل تبلیغاتی، پنل خبرنامه
 • قابلیت پاک سازی فهرست ایمیلی
 • امکان استفاده از قالب‌های ایمیلی
 • قابلیت ارسال ایمیل تبلیغاتی به تعداد نامحدود

سندر؛ یکی از سرویس های ایمیل مارکتینگ ایرانی

سندر؛ یکی از سرویس های ایمیل مارکتینگ ایرانی

سرویس ایمیل مارکتینگ ایرانی سندر یکی از بهترین سرویس های ایمیل مارکتینگ ایرانی است که از طریق فرآیندهای خودکارسازی هوشمند سندر می‌توان یک سیستم اتومات برای ارسال ایمیل ایجاد کرد. از طریق این سرویس فرد می‌تواند ایمیل‌های مدنظر خود را برای مخاطبان خاصی ارسال کند. در سندر پنل‌های بسیاری برای ایمیل مارکتینگ طراحی شده است و در حقیقت این افزونه می‌تواند در وردپرس به طور خودکار برای مخاطبان ایمیل اختصاصی ارسال کند. همچنین می‌توان لیست طولانی از کاربران جمع‌آوری کرد و بیش از 2500 کاربر را پشتیبانی کرد. با سرویس ایمیل مارکتینگ می‌توان 15000 ایمیل برای هر کاربر در ماه ارسال کرد. مزیت‌های سرویس ایمیل مارکتینگ ایرانی سندر:

 • تحویل عالی برای هر کاربر از طریق IP اختصاصی مربوط به کاربر
 • ارسال اعلان‌ها و ایمیل‌ها به صورت رایگان برای مخاطبان
 • ارائه فرم‌های اشتراک به مخاطبان برای ارتقای آن‌ها
 • هر حساب از سرویس سندر می‌تواند کاربران نامحدودی داشته باشد
 • فرد می‌تواند هر زمان که بخواهد از اشتراک خود خروج بزند
 • در دسترس بودن سرویس در هر زمان و هر مکان
 • خودکار بودن سرویس سندر و هماهنگ بودن کامل با کسب و کار موردنظر
 • وجود قالب‌های متنوع برای استفاده در موبایل، لپ تاپ و تبلت

ویژگی‌های خوب سرویس سندر

امکان بازاریابی به صورت کمپین‌های قطره‌ای: فرد می‌تواند با مشتریان یا مخاطبان خود به صورت پیام‌های از پیش نوشته شده ارتباط بگیرد. درواقع با این روش اهداف مختلف کسب و کارها با روش‌های متنوعی ارسال می‌شود. روش تمامی کمپین‌ها جلب نظر مشتری و علاقه‌مند کردن آن‌ها به خرید محصولات است.

امکان ارسال ایمیل خوشامدگویی به مشتریان: این روش بسیار برای مخاطبان اهمیت دارد چرا که تقدیر از اهمیت وجود مخاطبان موجب می‌شود ایشان به سمت محصولات سایت کشانده شوند.

وجود سبد خرید کالا: به مشتریان این امکان را می‌دهد که محصولات موردنظر خود را در آن بخش به ثبت برسانند و بعد از قیمت محصول از نحوه سفارش و فرآیند آن مطلع شوند. این کار موجب می‌شود کاربر بیشتر تمایل به خرید داشته باشد.

با ارسال ایمیل فرد می‌تواند کار خود را گسترش دهد. درواقع با ارسال ایمیل به افراد جدید می‌توان آن‌ها را به پیوستن به کار خود تشویق نمود.

امکانات سرویس سندر

 • وجود قالب‌های مخصوص موبایل
 • نبود تعهد بلند مدت
 • امکان خروج از سرویس به آسانی
 • دارای نرخ تحویل ایمیل بالا

ایمیل مارکتینگ برای کسب و کارها بسیار سودمند است و افراد به راحتی می‌توانند محصولات و خدمات را به فروش برسانند. در صورت اجرای غلط می‌تواند یک ذهنیت بد ایجاد کند و در نتیجه بهتر است قبل از شروع به طور کامل درمورد اصول و قوانین کسب و کار از طریق ایمیل مارکتینگ اطلاع کسب کرد. در این مقاله سعی کردیم بهترین سرویس های ایمیل مارکتینگ ایرانی را با تمام شرایط و ویژگی هایشان توضیح دهیم.

به این صفحه امتیاز دهید

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!